Ilgalaikis dydis,

Pirkėjas prisiima atsakomybę mokėti už grąžinti prekinių dėl bet kokios priežasties, išskyrus DOA miręs dėl atvykimo. Prašome užpildyti RMA forma, bet atgal daiktų.

Prašome pranešti mums per 14 dienų pagal išsiuntimo data.

Ilgalaikis dydis

Prašome užpildyti RMA forma, bet atgal daiktų. Mes pakeis elementai, kurie yra blogai daiktų 30 dienų nuo tos dienos, kai jūs gaunate juos. Prekių, kurios fizinės prievartos nėra taikoma garantija.

Ilgalaikis dydis

Grąžinamosios išmokos yra siūlomi tik už gaminius su trūkumais, pranešama per 7 dienas nuo jų gavimo dienos. Pirkėjas prisiima atsakomybę mokėti už grąžinti prekinių dėl bet kokios priežasties, išskyrus DOA miręs dėl atvykimo.

Ilgalaikis dydis

Bet kuriuo atveju, mes stengiamės jums padėti. Mes tikimės, kad teikiant puikų aptarnavimą, jums bus jaustis mums vertas 5 žvaigždžių DSR reitingų atsiliepimus! Atsiliepimai Jei jus tenkina mūsų produktus, Prašome palikti 5 žvaigždučių DSR reitingų atsiliepimų: Jei esate nepatenkinti mūsų produktai, prašome don ' t give blogų atsiliepimų, prieš pasikalbėti su pardavėju išspręsti bet kokią problemą, mes stengiamės Ilgalaikis dydis jums patenkinti atsakymas!

Apie žūklę 2013 07 13. Žūklė Nemune vidurvasarį.

Susisiekite su mumis Didelį užsakymą, prašome susisiekti su mumis dėl palankesnės kainos. Visi pirkėjai, kviečiame verslo derybų. Jei turite kokių nors klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės u s!!!

Ilgalaikis dydis

Apie mane Mes esame viena iš didžiausių tatuiruotė įranga, manufaktūrų ir exportor iš Kinijos, mes susiduriame verslo šioje eilutėje daugiau nei 8 metus, tai mūsų tikslas-teikti aukščiausios kokybės produktus ir geriausias paslaugas kiekvienam pirkėjui. Žiedo Dydis: 2.

Ilgalaikis dydis