GEL LUBRICANT. Mūsų draugai

Naudojamas tepti makštį, kai ji sausa, taip pat juo pagal instrukciją galima tepti tamponėlius, prezervatyvus ir, esant reikalui, ginekologinių ir chirurginių procedūrų metu naudojamas priemones. Tepalas specialiai pritaikytas vartoti kartu su vibratoriais ir kitomis mechaninėmis priemonėmis lytiniam pasitenkinimui sukelti. Galima naudoti su visų rūšių prezervatyvais.

Prabangus produktas skirtas išrankiems ir aukščiausią kokybę vertinantiems sekso žaislų mylėtojams.

GEL LUBRICANT Liaudies priemone didinant vyru nari

Tai tobulas produktas, savo sudėtyje turintis alyvuogių lapų ekstrakto natūralaus biostatokuris padeda užkirsti kelią bet kokių bakterijų, grybelių ar pelėsių plitimui naudojant GEL LUBRICANT žaislus. Šis unikalus vandens pagrindu pagamintas lubrikantas yra nedžiūstantis.

GEL LUBRICANT kurie padidino nariu pratimus

Sudėtyje esantis alavijo gelis padės prailginti jūsų žaislo gyvenimą. Sukurtas likti ten, kur patepėte.

GEL LUBRICANT Padidinti Dick 1 centimetra

Šis ypač slidus, ypač tirštas ir purus vandens pagrindu pagamintas lubrikantas suteikia galingas vėsias bangas, kad sužadintų ir sujaudintų, tuo tarpu ypač slidi formulė suteikia puikų slidumą ilgesniam žaidimui.

Šis lubrikantas gali stipriai pagerinti masturbacijos ar klitorio stimuliacijos pjūčius sukeliamus sekso žaislų.

Bearing: flange; with assembly stem; lubricant-free; -30÷80°C

Suteikiantis viliojančios vėsumos pojūtį, padidinantis malonumą, kartu sušildantis nuotaiką. Lengvai dozuojamas, nelašantis, nenubėgantis nuo vibratoriaus ar kitų priemonių.

GEL LUBRICANT Kaip padidinti nario liaudies metodo vaizdo irasa

Optimalios PH formulės, ilgai išliekantis — idealus lubrikantas maloniems žaidimams su jūsų mėgstamais žaisliukais. Visiškai saugus odai.

Lube 101: A Guide to How to Use Lube

Nepakenksiantis jūsų žaisliukui — nesvarbu iš kokios medžiagos jis būtų pagamintas. Švelnus šaldymo pojūtis suteiks beprotiško malonumo.

GEL LUBRICANT Geras pratimas, skirtas padidinti nari

Unikalus vandens pagrindo lubrikantas yra be alkoholio, todėl nesausina jautrios odos Papildytas alijošiumi, kuris GEL LUBRICANT verčia šilku ir padeda prailginti jūsų žaislo gyvenimą. Natūralios pipirmėtės lapai, imbiero šaknis ir mentolis susijungia, kad dilgčiotų ir jaudintų itin stora tekstūra sustiprina erotinio žaislo vibracijas ir kitas funkcijas Ypač tirštas ir purus.