Narys L.

Lietuva, kurią myliu. Tad, mano nuomone, taikant ES institucijų sankcijas, skirtas prispausti Lukašenką ir jo aplinką, reikia įvertinti ir galimas ilgalaikes pasekmes Baltarusijos ateičiai. Tai — ir savotiška dabartinių santykių tarp ES ir Minsko pabaiga.

Šis žmogus buvo vienas vedančiųjų savo laikmečio muzikų, ir tuo laiku jis buvo kur kas geriau žinomas nei jo tėvas. Dar esu parašęs apie muzikos kultūros ekologiją, apie žydų muzikus — vis svajoju prie šios temos sugrįžti ir pratęsti tyrinėjimus. Lietuvos žydų litvakų bendruomenės narys Leonidas Melnikas.

  • Puiki nario dydis yra kiek
  • Lietuva, kurią myliu.
  • Seimo narys L.
  • Seimo narys L. Jonauskas: Žmonės neturi būti baudžiami už prigimtinę teisę būti gamtoje | slapcia.lt

Evgenios Levin nuotrauka Esu atlikėjas — groju fortepijoniniame trio, groju vargonais. Galiu pasakyti, kad atlikėjo gyvenime kiekvienas kūrinys yra iššūkis, net jau ir išmoktas, kurį esi grojęs daug kartų, nes kaskart į sceną eini sugroti iš naujo.

Narys L.

Atlikėjas negali vieną kartą išmokti visam gyvenimui, todėl koncertai reikalauja daug ir reguliaraus darbo — reikia rasti laiko kasdien prisėsti, kad būčiau geros formos. Taip pat mes nuolat mėginame naujus kūrinius, nes vien kartoti seniai išmoktus patiems būtų neįdomu.

Narys L.

Taip pat atstovauju Lietuvos žydų litvakų bendruomenei Tautinių bendrijų taryboje. Lietuvos žydų bendruomenė daug dėmesio skiria jai priklausantiems senjorams, ypač turintiems socialinių, finansinių, sveikatos problemų — stengiasi padėti šiems žmonėms, juos sutelkti, susodinti kartu ir užimti, kad ateitų į renginius, kad nesijaustų pamesti ir vieniši.

Kai bendruomenėje lankosi įdomūs žmonės, visada mielai sutinku vesti tokius renginius, kartais su kolegomis ir paskambiname, parengiame muzikinį įvadą. Tai — bendruomeniškumo ugdymas, o turėti bendruomenę žmogaus gyvenime man atrodo labai svarbu.

LR Seimo narys Ligitas Kernagis sveikina savo rinkėjus su šventėmis

Ir nors mano bendruomenė nedidelė, bet jos istorija labai turtinga, ir ji yra išlaikiusi savo dvasinį paveldą. Kiek čia buvo žmonių, kiek daug genialių dailininkų, rašytojų, muzikų, kiek daug tie žmonės nuveikė! Jau matėme, kas nutiko po neatsakingai Vyriausybės pakeistų nuostatų, kurios išplėtė galimybę žvejoti Žaltyčio ežere, patenkančiame į Žuvinto biosferos rezervato botaninį-zoologinį draustinį.

Narys L.

Ežere nebeliko čia iki tol apsistojusių paukščių, nes į jį su valtimis suplūdo žvejai. Poveikio aplinkai vertinimo ataskaitoje minima, kad dėl Vingio tilto statybos bus kertamas miškas, tačiau neįvardijama, kokia konkrečiai miško dalis bus kertama ir kiek iškirsto miško bus kompensuota ir kokiais želdiniais. Neįvertinta, kaip triukšmas paveiks Vingio parko lankytojus.

Paieška Seimo narys L. Jonauskas siūlo apsaugoti Žuvinto biosferos rezervatą ir įteisinti jame žvejybos bei medžioklės draudimą Socialdemokratų frakcijos nario Lino Jonausko iniciatyva Seime įregistruotas Specialiųjų žemės naudojimo sąlygų įstatymo pataisų projektas, kuriuo siekiama iki minimumo sumažinti Žuvinto biosferos rezervate apsistojančių paukščių trikdymą ir vertingoje saugomoje teritorijoje įteisinti žvejybos bei medžioklės draudimą. Jau matėme, kas nutiko po neatsakingai Vyriausybės pakeistų nuostatų, kurios išplėtė galimybę žvejoti Žaltyčio ežere, patenkančiame į Žuvinto biosferos rezervato botaninį-zoologinį draustinį. Ežere nebeliko čia iki tol apsistojusių paukščių, nes į jį su valtimis suplūdo žvejai.

Akivaizdu, kad dėl padidėjusio triukšmo ir oro taršos transportas Vingio parko pašonėje lems mažesnį parko patrauklumą lankytojams. O dar ir naujų telekomunikacijos priemonių, bandančių sugaudyti politinius disidentus už Baltarusijos ribų, gali daugėti.

Narys L.

Kalbant apie ekonominę realybę, Baltarusijos ekonomikos izoliacija tikriausiai didės. Akivaizdu, ES atsakas bus tikslus ir smarkiai kertantis per ekonomiką.

  • Baudu dydziai komisiju nariams
  • Gegužės 23 d.
  • Но он тотчас понял в чем тут .
  • EP narys prof. L. Mažylis. „Baltarusija – dar vienas iššūkis tarptautinei bendruomenei“

ES veikiančios oro linijos jau boikotuoja Baltarusijos kompanijų valdomus lėktuvus, drausdamos jiems leistis į Bendrijos oro uostus bei skristi per jų erdvę. Svarstomos griežtos sektorinės sankcijos.

Seimo narys L. Jonauskas: Žmonės neturi būti baudžiami už prigimtinę teisę būti gamtoje

Jei tai paliestų naftos perdirbimu ir eksportu arba cheminių produktų gamyba užsiimančias kampanijas, BVP šalyje smuktų drastiškai. ES yra antra pagrindinė Baltarusijos prekybos partnerė, sudaranti 18 proc. Beje, pastaruoju laiku šis eksportas netgi didėjo!